شرایط و قوانین

با دسترسی به این وب سایت و استفاده از خدمات آن، شما موافقت خود را با شرایط این وب سایت اعلام نموده اید. 

◄  تمام محصولات فروشگاه قبل از ارسال چک شده و بصورت صحیح و سالم در اختیار شما قرار داده می شود و شما هیچگونه نگرانی از این بابت نخواهید داشت. 

◄  در صورتیکه لباس فروخته شده معیوب باشد ( مانند زدگی یا دررفتگی دوخت که به تولید مربوط باشد ) ، لباس پس گرفته خواهد شد. این مساله با توجه به چک کردن محصول قبل از ارسال ، تقریبا وجود نخواهد داشت. 

◄  مهلت استرداد کالا 7 روز از زمان تحویل کالا است. 

◄  مطابق ماده 37 قانون تجارت الکترونیک کشور، هزینه استرداد کالا به آدرس فروشگاه، به عهده خریدار محترم می باشد. برای استرداد کالا با شماره فروشگاه تماس بگیرید. 

◄  از زمان تحویل کالای استرداد شده به فروشگاه، حداکثر طی 72 ساعت مبلغ فاکتور به حساب اعلام شده توسط خریدار واریز می گردد.

◄ در صورتیکه مشتری در انتخاب سایز و یا مدل اشتباه کرده باشد و قصد استرداد یا تعویض کالا را داشته باشد هزینه پست رفت و برگشت به عهده خریدار است. 

◄  چنانچه انصراف مشتری از خرید ، پیش از بسته بندی و یا ارسال کالا باشد، لازم است در اولین فرصت و سریع ترین حالت انصراف خود را به صورت تلفنی به واحد پشتیبانی ما ، اعلام نماید در این حالت امکان استرداد وجه و یا تغییر سفارش وجود دارد.  

◄  استفاده مشتری از لباس حتی برای زمان بسیار اندک ، شامل سرویس استرداد کالا نخواهد شد. 

◄  استفاده نادرست از کالای خریداری شده که باعث آسیب به کالا شود ، شامل سرویس "استرداد کالا" نخواهد شد. 

◄ قیمت های درج شده زیر محصول ، قیمت تک فروشی می باشند .برای اطلاع از قیمت های عمده با شماره موبایل فروشگاه تماس بگیرید یا به تلگرام ما پیام بدهید  کانال تگلرام ما همان شماره موبایل فروشگاه می باشد. 09304504948

تلگرام تماس : lebasha@

◄ در برخی از اجناسی که بصورت تک فروشی موجود است اعلام شده که برای هماهنگی سایز و رنگ تماس بگیرید. لطفا در صورت خرید اینگونه اجناس قبل از خرید و پرداخت وجه ، با ما تماس بگیرید تا سایز و رنگ جنس مورد نظر تامین گردد. 

◄ به دلیل تقاوت مانیتورها در رنگ و نور و کنتراست ، ممکن است رنگ محصول اندکی با آنچه در سایت می بینید متفاوت باشد. این شرایط برای کلیه سایت های اینترنتی وجود دارد. در صورت استاندارد بودن تنظیمات مانیتور شما ، این تفاوت جزیی می باشد.

◄ در هنگام خرید و قبل از پرداخت ، می توانید نحوه ارسال را مشخص کنید. زمانیکه ارسال با پست سفارشی یا پیشتاز را انتخاب می کنید هزینه ارسال بر اساس وزن محاسبه شده و به شما اعلام می شود. بنابراین نرخ پست نسبت به وزن شما متغییر می باشد.

◄ در صورت داشتن هر گونه سوال با شماره 09304504948 یا 22508136-021 تماس بگیرید