تخفیف یهویی چیست ؟ 

 

تخفیف های یهویی ( تخفیف های ناگهانی ) و تخفیفهای ویژه :

فروشگاه اینترنتی لباسها ، ایده پرداز تخفیف های یهویی :

در هر زمان ممکن است یک محصول را با کد تخفیف در کانال تلگرام اعلام کنیم . و در یک مدت زمان خاص تعیین شده ( مثلا چند ساعت ) شما می توانید از کد تخفیف استفاده کرده و آن محصول را خرید نمایید .     

1 - فقط کافیست روی لینک مورد نظر محصول اعلام شده کلیک کنید و از کد تخفیفی که در اختیار شما قرار داده ایم استفاده نمایید .

2 - زمان استفاده از تخفیف های یهویی محدود می باشد. بنابراین بهتر است در اسرع وقت نسبت به استفاده از آن تخفیف اقدام نمایید.

3 - تعداد کد تخفیف یهویی محدود می باشد . بنابراین پیشنهاد می کنیم برای خرید در تخفیفهای یهویی ، زودتر اقدام نمایید.

4 - تخفیف های یهویی ، امتیاز وفاداری ندارند.

5 - در تخفیف های یهویی در صورتی میتوانید گزینه پرداخت درب منزل را انتخاب کنید که قبلا یکبار از فروشگاه ما خرید کرده باشید. در صورتیکه قبلا از ما خرید نداشته اید و میخواهید از تخفیف یهویی استفاده کنید می بایست  بصورت آنلاین یا کارت به کارت مبلغ را پرداخت نمایید.

6 - مزیت تخفیف های یهویی سایت لباسها این است که تخفیف ها برای هر لباسی ممکن است اعلام شود و مربوط به لباس های آخر فصل یا تعویض فصلی و حراجی نمی باشند.

تخفیف های یهویی ( تخفیف های ناگهانی )  ، به پاس قدردانی از شما مشتری گرامی و وفادار در نظر گرفته شده است که در سایت و کانال تلگرام لباس ، همراه همیشگی ما بوده و هستید .  امیدواریم این ارتباط متقابل ، چون سالیان گذشته ، مستدام بوده و بتوانیم حداکثر رضایت شما مشتریان عزیر را بدست آوریم . 

برای ورود به کانال تلگرام و استفاده از تخفیف های یهویی کلیک کنید 

فروشگاه اینترنتی لباسها ، با هدف ارائه محصولات با قیمت مناسب و کیفیت خوب همواره در خدمت شما مشتریان گرامی خواهد بود . جهت ارتباط با ما و یا داشتن هر گونه سوال و ابهام با شماره زیر تماس بگیرید:

( بهترین روش پیامک یا تلگرام است که درخواست شما ثبت شده و قابل پیگیری می باشد)  : 09304504948