خرید حضوری نداریم. خرید فقط بصورت اینترنتی در سایت یا در کانال می باشد.

 ✅ هزینه ارسال : برای پرداخت های درب منزل ، چون هزینه ارسال بر اساس وزن و مقصد ، توسط پست تعیین میشود ، هزینه ارسال تا زمانیکه در پنل اداره پست ثبت نشود بطور دقیق مشخص نیست اما بطور تقریبی با هزینه بسته بندی برای یک محصول (مثلا یک تیشرت ) به شرح زیر است:

1- پست سفارشی : 6 هزار تومان ( 4 الی 8 روز کاری )

2- پست پیشتاز : 9 هزار تومان ( 3 الی 4 روز کاری) ✔️ محصولاتی که زیر آنها نوشته شده " ارسال رایگان " ، هزینه پست و ارسال ندارند. اگر چیزی قید نشده است یعنی هزینه پست دارد.

✔️ توجه : در برخی از شهرستان ها و یا روستا ها ، ممکن است زمان تحویل کمی افزایش یابد هر چه تعداد محصول و وزن بالا رود هزینه پست اندکی افزایش می یابد .مثلا برای 2 عدد تیشرت (یا لباسهای سنگین) هزینه پست هزار تومان افزایش پیدا می کند. مرسولات با بهترین پاکت ها و کارتن های پستی مخصوص ، بسته بندی و ارسال میشوند.

✔️ ارسال محصولات در روزهای شنبه ، دوشنبه و چهارشنبه هر هفته انجام می شود.

✅ روشهای پرداخت:

1- پرداخت بصورت درب منزل به مامور پست

2- پرداخت بصورت کارت به کارت : پرداخت کارت به کارت 5 درصد تخفیف دارد. در بعضی اجناس قیمت پراخت کارت به کارت در زیر محصول درج شده است. اگر درج نشده باشد همان 5 درصد تخفیف می باشد. 3- خرید از سایت : می توانید با مراجعه به سایت ما ، خودتان شخصا اقدام به خرید کنید . در سایت ، سایزبندی و رنگ بندی هر محصول با عکسها و توضیحات بیشتر قابل مشاهده می باشد . در خرید از سایت می توانید هم پرداخت درب منزل را انتخاب کنید هم پرداخت آنلاین با کارتهای عضو شتاب . در صورت پرداخت آنلاین در سایت ، 8 درصد کوپن تخفیف میگیرید که در خرید بعدی می تونید از آن استفاده کنید. توضیحات کامل در سایت داده شده است.

✔️ توجه : به دلیل حجم زیاد پرسش و پاسخ مشتریان با ما ، ممکن است پیام شما با تاخیر جواب داده شود. برای جلوگیری از اتلاف وقت خود و ما ، می توانید با مراجعه به سایت که دسته بندی کامل و دقیقی دارد ، محصول مورد نظر و رنگبندی و سایز بندی آن را مشاهده و بررسی نموده و خرید خود را انجام دهید. در سایت ، سایزها بر اساس سانتی متر درج شده اند ضمن اینکه راهنمای سایز در سایت وجود دارد که می توانید با مطالعه آن خرید دقیق تری داشته باشید. بنابراین خواهشا حتی الامکان از شروع چت خودداری کنید ( جز برای خریدهای عمده ) و از سایت استفاده نمایید . قطعا با یک بار خرید از سایت ، و آشنایی با نحوه سایزبندی محصولات ، لذت شیرین یک خرید اینترنی را تجربه خواهید کرد و در دفعات بعد ، با شناخت سایز خود و نحوه خرید از سایت، خریدی آسان و راحت خواهید داشت. برای ورود به سایت لینک زیر را کلیک کنید.

 lebasha.ir